Miluji sport, můžu se na něj dívat celé hodiny.

11. ledna 2018 v 19:04 |  Vlastní tvorba
Miluji sport, můžu se na něj dívat celé hodiny. Jak úžasný je pocit, když mohu sedět na stadionu nebo doma u televize a sledovat naprosto dokonalou souhru hráčů na hřišti. Sport je zkrátka mou oblíbenou volnočasovou aktivitou. Věnuji se mu každou volnou chvíli. Výhodou je i to, že tak mohu trávit čas se svými přáteli, protože tuto zálibu sdílíme. Je fajn, když člověk může strávit hodinku nebo dvě denně právě sportem. Vždyť všude, kam se jen podíváme, nás nabádají k tomu, abychom se sportu věnovali. Za velké plus považuji i to, že je spoustu druhů sportu, a tak je z čeho vybírat.

Má oblíbená zábava je však nyní ohrožena přibývajícími diváky a ubývajícími sportovci. Dlouho jsem se obávala dne, kdy nastane situace, že budou jen diváci ale žádní hráči. Lidé budou sedět na sedačkách nebo doma ve svém křesle a upírat oči na prázdné hřiště. Jediná týmová souhra, která se na hřišti objeví, bude pohyb trávy, kterou roztančí vítr.

V dlouhých nocích, které byly provázeny touto děsivou představou, jsem přemýšlela, jak této katastrofě zabránit. Nápady jsem měla různé. Ale až ten poslední poskytl to pravé a hlavně reálné řešení. Od teď si budu každý zápas nahrávat na několik kamer. Počítám, že tak dvaadvacet by mohlo stačit. Samozřejmě budu mít i nějaké rezervní, kdyby některá vypověděla službu. Každého hráče budu pečlivě nahrávat a až nastane osudný den, vytáhnu své nahrávky a postavím několik dobrovolníků na okraj hřiště. Dobrovolníci budou mít na hrudi připevněné dataprojektory, které budou na hřiště promítat nahrané zápasy. Jediným úkolem dobrovolníků bude, aby pohybovali horní částí těla, a tak zajistili pohyb nahraných hráčů po hřišti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama